אלבומים

סגנון האלבומים מגוון: מוזיקת עולם, מוזיקה למדיטציה, מוזיקה ליוגה, מוזיקה לנשים בהריון, מוזיקה לתינוקות, מוזיקה להרפיה, מוזיקה לרייקי, מוזיקה לעיסוי ולדמיון מודרך.

בהיותה מוזיקה מרגיעה, היא גם עוזרת לאנשים המעוניינים לשחרר מתחים ולהגביר את יכולת הריכוז, לכאלה המעוניינים לפתח יצירתיות ודמיון, לאנשים שסובלים מנדודי שינה (ראו תקליטור "המשכיות"), ולכאלה המעוניינים ליצור אווירה מאוזנת ורגועה בבית ובמשרד.

לרכישת האלבומים (מדיה דיגיטלית) - לחצו כאן

רומנסה קוסמית

האלבום האחרון בינתיים - מגוון של קטעים רגועים עם צלילי טבע בשילוב קטעים ריקודיים.באלבום 15 קטעים שונים של מוסיקת עולם. כאן תמצאו סגנון בלקני, צועני, אירי, אינדיאני, סיני וגם "שאנטי". כלי הנגינה - קלרינט, חליל צד ועוד חלילים שונים, פעמונים, אוקארינה, חמת חלילים בולגרי, גיטרה עם אפקטים שמימיים ודגימות "מטורפות" של צלילים מהקלידים. קולות הטבע הרבים והמגוונים, שניקו הקליט, צובעים ומעשירים את המוסיקה.

המשכיות

להרפיה עמוקה, עיסוי, וכעזר לשינה שלווה. המוסיקה הולחנה עם התחשבות בצרכיו של חיים שלוס, מומחה עולמי לארומתרפיה ושימוש בשמנים אתריים, המשתמש במוסיקה עבור עיסוי יחד עם תלמידיו. ראו את האתר של י.ד. שלוס עם המוסיקה של ניקו לוי.

אנאנדה - מסע אל ענן פרטי

זוהי מוזיקה למדיטציה, או מוזיקת עולם בסגנון רגוע, אך מגוון. באלבום 8 קטעים שונים ויצירתיים, שיש בהם מגוון של קולות טבע.

  מתוך "רומנסה קוסמית"

פעמוני האהבה, מקהלה חובקת, רחשי מים וציוצי ציפורים מלווים את מנגינת האהבה העמוקה.

   מתוך "הגן הקסום"

מסע אל קסמי גן העדן, מלווה בקולות של עופות מים ורחשי נחל. בשיתוף המוזיקאי אורי דקל.

   מתוך "ים של רוגע

גלי הים התיכון בעכו, שהוקלטו על-ידי ניקו לוי, משמשים רקע לנגינתו בגוון המיוחד של הסיטאר והחליל המסומפלים, עם ליווי רך  של כלי הקשה ועוד צלילים רכים.

  מתוך "אוהב לחיות"

פשוטו כמשמעו...

     מתוך "פאוואן אינדיאני"

מחול בסגנון ימי הביניים שזור בריקוד אינדיאני.

   מתוך "התעוררות"

ציוצי הציפורים שהוקלטו בבוקר אביבי על-ידי ניקו לוי במרפסת ביתו בהררית, משמשים רקע לנגינתו בקלרינט, כשהנושא הוא התעוררות החיים על-פני האדמה. בשיתוף המוזיקאי אורי דקל.